Zaloguj Zarejestruj
Stojaki rowerowe przed Zajezdnią Muzealną Brus Jakub Tarka

Stojaki rowerowe przed Zajezdnią Muzealną Brus

Sukcesywnie rozrasta się infrastruktura w Zajezdni Muzealnej Brus. W drugiej połowie kwietnia zostały zainstalowane dwa nowe stojaki rowerowe, stanęły tuż przy wejściu do obiektu oraz dawnego budynku administracyjnego. Stało się tak dzięki zaangażowaniu łodzian.

Budowa małego parkingu rowerowego pod Zajezdnią Muzealną Brus była jednym ze zwycięskich zadań z Budżetu Obywatelskiego. To także jedno z najtańszych wybranych zadań. Oba stojaki umożliwiają jednoczesne zaparkowanie czterech rowerów. To dużo mniej niż wynosi zapotrzebowanie odwiedzających, ale zwycięstwo tego zadania w głosowaniu świadczy o tym, że mieszkańcom naszego miasta zależy na rozwoju Brusa i że chcą tu wygodnie dojeżdżać. To także dowód na to, że również niewielkie zadania na peryferiach miasta mają szansę na realizację.

Zadanie do Budżetu Obywatelskiego zostało zgłoszone przez członków Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi.

Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments