Zaloguj Zarejestruj

Zawieszamy działalność Zajezdni Muzealnej Brus

W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19, od dnia 11 marca 2020 roku zamknięte zostały wszystkie miejskie instytucje kultury. Do odwołania nieczynna będzie również Zajezdnia Muzealna Brus.

Decyzja o zamknięciu miejskich instytucji kultury, w tym m.in. muzeów, teatrów, domów kultury, ZOO czy EC1 została podjęta 10 marca 2020 r. przez Prezydent Miasta Łodzi, Panią Hannę Zdanowską. Działania te służą ograniczaniu rozprzestrzeniania się wirusa.

Zgodnie z decyzją władz miasta, od środy 11 marca 2020 r. do odwołania nieczynna będzie również Zajezdnia Muzealna Brus. Nie będzie również możliwości zwiedzania indywidualnego i grupowego. Umówione wcześniej wizyty zostały odwołane. Nie odbędą się dni otwarte zaplanowane na 29 marca, 3 maja, 16/17 maja, 28 czerwca, 26 lipca i 15 sierpnia.

Termin wznowienia działalności kulturalnej jest uzależniony od decyzji władz miasta oraz od bieżącej sytuacji epidemiologicznej w kraju. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

MAŁA NIESPODZIANKA DLA NAJMŁODSZYCH

Dla najmłodszych zwiedzających Zajezdnię Muzealną Brus przygotowaliśmy małą niespodziankę. Dwie kolorowanki historycznych pojazdów. Zapraszamy do pobierania ich pod adresem: http://kmst.pl/kmst-pobierz

Kolorowanka   GT6Kolorowanka   Ikarus

Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments