Zaloguj Zarejestruj

Zawieszamy działalność Zajezdni Muzelnej Brus Featured

W związku z epidemią koronawirusa COVID-19, od dnia 11 marca 2020 r. zamknięte zostały wszystkie miejskie instytucje kultury. Nieczynna będzie również Zajezdnia Muzealna Brus.

Decyzja o zamknięciu miejskich instytucji kultury, w tym m.in. muzeów, teatrów, domów kultury, ZOO czy EC1 została podjęta 10 marca 2020 r. przez Prezydent Miasta Łodzi, Panią Hannę Zdanowską. Działania te służą ograniczaniu rozprzestrzeniania się wirusa.

Zgodnie z decyzją władz miasta, od środy 11 marca 2020 r. do odwołania nieczynna będzie również Zajezdnia Muzealna Brus. Odwołane zostają zaplanowane na 29 marca drzwi otwarte. Nie będzie również możliwości zwiedzania indywidualnego i grupowego. Umówione wcześniej wizyty zostały odwołane.

Termin wznowienia działalności kulturalnej jest uzależniony od decyzji władz miasta. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.   

Pełen komunikat Prezydent Miasta Łodzi można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miasta Łodzi..

Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. Poprzednio sekretarz stowarzyszenia, a od 2012 r. pełni funkcję prezesa.

Login to post comments