Zaloguj Zarejestruj
TVP 3 Łódź. "Gdzie w Sylwestra? Najczęściej u siebie" Daniel Siwak

TVP 3 Łódź. "Gdzie w Sylwestra? Najczęściej u siebie"

- Najczęściej kameralnie, w domu. Tak mieszkańcy łódzkiego witali Nowy Rok. Były też imprezy plenerowe jak w Łodzi czy Sieradzu, a oprócz tradycyjnych balów sylwestrowych czy imprez klubowych część osób wybrała kulturę - kino lub teatr. Chyba najbardziej oryginalny był Sylwester w... zabytkowym tramwaju - dowiadujemy się z materiału Telewizji Polskiej.

Konstal 803N z 1973 roku wyruszył z pl. Wolności i pojechał w sylwestrowe tournee po Łodzi tuż po 22. To propozycja łódzkiego Klubu Miłośników Starych Tramwajów, który imprezę organizuje już po raz trzeci. W zabytkowym tramwaju bawiło się kilkadziesiąt osób. Nie brakowało muzyki i balonów. Każdy zapewnił sobie prowiant na drogę.

Cały materiał dostępny jest na stronie internetowej TVP 3 ŁÓDŹ. 01.01.2016.

Last modified on piątek, 01 styczeń 2016 18:04
Daniel Siwak

W latach 2012-2015 sekretarz KMST i koordynator ekipy organizacyjnej Zajezdni Muzealnej Brus. Od 2016 przewodnik po muzealnym obiekcie. Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją. Współtworzy serwis kmst.pl oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl.

Login to post comments