Zaloguj Zarejestruj

EPAInfo.pl: "Żegnamy się z tramwajem 41. Na dwa lata"

- Zapowiadana przerwa w kursowaniu tramwaju w związku z modernizacją linii 41 jest pretekstem, aby przed remontem po raz ostatni się nim przejechać. Będzie ku temu okazja dzięki Klubowi Miłośników Starych Tramwajów, który zaprasza na tramwajowe wycieczki - możemy przeczytać w portalu EPAInfo.pl.

W sobotę, 23 listopada, między łódzkim placem Niepodległości i krańcówką przy ulicy Wiejskiej w Pabianicach jest przewidziany specjalny kurs z przewodnikiem. Podczas prawie godzinnego przejazdu opowie on o historii tej trasy, w aglomeracji łódzkiej jedynej spośród trzech, jaka jeszcze funkcjonuje. Pasażerowie otrzymają też pamiątkowe bilety. Z kolei dzień później na tory powróci tramwaj 41 bis. Przez całą niedzielę będzie kursował od Dużego Skrętu do ulicy Wiejskiej. Za żaden z przejazdów nie trzeba płacić.

Cały artykuł dostępny jest na stronie internetowej EPAINFO.PL. 13.11.2019

 

Last modified on piątek, 15 listopad 2019 11:14
Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments