Zaloguj Zarejestruj
Szukacie oryginalnego sposobu na spędzenie Sylwestra? KMST zaprasza na powitanie 2016 roku w tramwaju. Szukacie oryginalnego sposobu na spędzenie Sylwestra? KMST zaprasza na powitanie 2016 roku w tramwaju.

KMST zaprasza na Sylwester 2015/2016 w tramwaju

Prawdziwą tradycją stało się już świętowanie nowego roku w mobilnej sali balowej. Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi zaprasza na Sylwestra 2015/2016 w tramwaju. Liczba uczestników jest ograniczona, także kto pierwszy, ten lepszy.

Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi ma przyjemność zaprosić do nietypowego spędzenia sylwestrowej nocy. Miejscem zabawy będzie całe miasto, a przemierzać je będziemy zabytkowym wagonem Konstal 803N z 1973 roku. Zapewniamy niebanalny "lokal", muzykę i ogrzewanie. Jedzenie, napoje i fajerwerki każdu uczestnik zapewnia we własnym zakresie.

Wstęp to koszt 30 zł, płatne po wejściu w wagonie
Start: 22:00, plac Wolności (okolice przystanku autobusowego)

Aby zarezerwować miejsce wypełnij formularz rejestracyjny

Prosimy Cię w nim o dane kontaktowe, a także informację ile osób wraz z Tobą dołączy do wydarzenia. Spiesz się!!! Liczba miejsc jest ograniczonaPamiętaj, aby by powiadomić KMST jeśli zmieniła się liczba osób, które będą Ci towarzyszyć, albo zrezygnujesz z udziału.

Chcesz wiedzieć co na Ciebie czeka? Tak Dziennik Łódzki relacjonował ubiegłoroczny przejazd: Sylwester w łódzkim tramwaju, czyli "Parówką" w 2015 rok [ZDJĘCIA]. Serdecznie zapraszamy!!!

Poniżej kilka zdjęć z ubiegłego roku od naszego klubowego fotografa:

Rafał Mateja

Wieloletni skarbnik, ale również pomysłodawca wielu inicjatyw i akcji w stowarzyszeniu. Pełen pomysłów, na co dzień fotograf z zamiłowania i podróżnik. Wykorzystuje czas w pełni i nie traci życia na nudę. I choć kalkuluje i pilnuje funduszy, z pewnością jest duszą towarzystwa.

Website: gotoworks.net
Login to post comments