Print this page
Rozstrzygnęliśmy pierwszą edycję plebiscytu klubowego "Najaktywniejsi KMST" 2018 Daniel Siwak

Rozstrzygnęliśmy pierwszą edycję plebiscytu klubowego "Najaktywniejsi KMST" 2018

Rate this item
(0 votes)

W pierwszej edycji wyróżnieni zostali Karol Janczak oraz Maciej Zieliński. 5 grudnia rozstrzygnęliśmy plebiscyt klubowy "Najaktywniejsi KMST" 2018, w którym członkowie Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi typowali pośród siebie najbardziej zaangażowane osoby.

Tego dnia przypadają obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, co było doskonałą okazją do rozstrzygnięcia. Plebiscyt "Najaktywniejsi KMST" to nowa inicjatywa w społeczności klubowej. Podzielony został na dwa etapy - w pierwszym członkowie zgłaszali imienne kandydatury wraz z uzasadnieniem, w drugim odbyło się głosowanie na dwie z sześciu nominowanych osób. Najwięcej głosów członków naszego stowarzyszenia uzyskał Karol Janczak oraz Maciej Zieliński. Karol został doceniony za zaangażowanie w różne inicjatywy KMST oraz MPK Łódź, natomiast Maciek za materiały graficzne, które w ostatnim czasie pomagają w promocji Klubu.

Wyróżnienie Zarządu otrzymał Maciej Zieliński za kreatywne podejście graficzne i zaangażowowanie w działalność klubu. Pamiątkowe dyplomy oraz pierwszonakładowe pocztówki klubowe wręczył prezes KMST Konrad Palusiński oraz sekretarz KMST i pomysłodawca plebiscytu Daniel Siwak. Pośród pozostałych nominowanych byli: Katarzyna Bilska, Grzegorz Błaszczyk, Marcin Kuzański oraz Konrad Papiernik, którzy również angażują się w różne aspekty działalności stowarzyszenia. Wszystkim naturalnie serdecznie gratulujemy!

Członkowie Klubu Miłośników Starych Tramwajów mają możliwość działania m.in. przy sztandarowch projektach stowarzyszenia - Zajezdni Muzealnej Brus oraz Tramwajowej Linii Turystycznej - które realizowane są wraz z partnerami, czyli Urzędem Miasta Łodzi, MPK Łódź czy Zarządem Dróg i Transportu. Żeby dołączyć do nas trzeba przyjść na spotkanie klubowe, które odbywa się w każdą pierwszą roboczą środę miesiąca o godz. 18:00 w budynku Muzeum Komunikacji Miejskiej przy ul. Wierzbowej 51 w Łodzi.

ROK 2018 ROKIEM KOMUNIKACYJNYCH ROCZNIC

jubigraf2018

Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments