Print this page

Zajezdnia Muzealna Brus nieczynna do odwołania

Rate this item
(0 votes)

W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 na zmienionych zasadach funkcjonują wszystkie miejskie instytucje kultury. Aż do odwołania nieczynna będzie Zajezdnia Muzealna Brus.

W związku z licznymi pytaniami oraz pojawiającymi się osobami, które chcą zwiedzać historyczny obiekt informujemy, że od 11 marca 2020 r. aż do odwołania nieczynna będzie Zajezdnia Muzealna Brus. Aktualnie nie ma również możliwości zwiedzania indywidualnego oraz grupowego, nawet w czasie obecności naszej ekipy na terenie.

Termin wznowienia działalności kulturalnej będzie uzależniony przede wszystkim od bieżącej sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz od realnych możliwości dostosowania sanitarnego i ewentualnego przearanżowania obecnej przestrzeni. Prosimy o śledzenie działu AKTUALNOŚCI, gdzie publikujemy bieżące informacje o działalności naszego stowarzyszenia.

Dziękujemy naszym gościom oraz sympatykom za wyrozumiałość.

Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments