Print this page
Klub Miłośników Starych Tramwajów ma nową stronę www Daniel Siwak

Klub Miłośników Starych Tramwajów ma nową stronę www

Rate this item
(2 votes)

To na pewno nie Pryma Aprilis! Wraz z początkiem kwietnia ruszyła nowa strona internetowa Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi. Po kilku miesiącach intensywnych prac wreszcie możemy zaprezentować wszystkim naszym sympatykom ich efekt.

Co znajdą internauci na naszym portalu? Przede wszystkim bieżące informacje o działalności stowarzyszenia, historycznych pojazdach czy mediach, które o nas mówią. Dzięki nowej stronie internetowej zyskaliśmy również możliwości zaprezentowania szerzej naszych dwóch sztandarowych projektów - Zajezdni Muzealnej Brus i Tramwajowej Linii Turystycznej.

Strona działa aktualnie w wersji Beta. W tym okresie staramy się intensywnie znaleźć wszystkie błędy, niedoróbki i przeoczenia, choć mamy nadzieję że będzie ich jak najmniej.

Oczywiście liczymy zarówo na opinie i uwagi naszych Klubowiczów, jak i gości Nas odwiedzających. Wszelkie uwagi i opinie są mile widziane i zachęcam do ich udzielania, wysyłajcie je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. postaramy się odpowiedzieć na wszelkie maile. 

Już wkrótce umożliwimy Klubowiczom logowanie się do nowej strony. Pozwoli to na umieszczanie na niej na bierząco komunikatów oraz informacji które będą przeznaczone tylko dla Nich. 

Zapraszamy!!!

Rafał Mateja w imieniu Zarządu. 

Rafał Mateja

Wieloletni skarbnik, ale również pomysłodawca wielu inicjatyw i akcji w stowarzyszeniu. Pełen pomysłów, na co dzień fotograf z zamiłowania i podróżnik. Wykorzystuje czas w pełni i nie traci życia na nudę. I choć kalkuluje i pilnuje funduszy, z pewnością jest duszą towarzystwa.

Website: gotoworks.net

1 comment

Login to post comments