Print this page
Dziennik Łódzki. "Sylwester 2015 w łódzkim tramwaju. Bawią się i zwiedzają Łódź" Daniel Siwak

Dziennik Łódzki. "Sylwester 2015 w łódzkim tramwaju. Bawią się i zwiedzają Łódź"

- Łodzianie witają nowy rok w różny sposób. Jedni szaleją na balu, inni słuchają koncertu w Filharmonii Łódzkiej. Ale są też i tacy, którzy sylwestra spędzają w tramwaju. I wcale nie dlatego, że muszą. Imprezę sylwestrową w tramwaju tradycyjnie już organizuje Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi - możemy przeczytać w Dzienniku Łódzkim.

Sylwestrowy tramwaj o numerze bocznym 803N, został wyprodukowany w 1973 roku. Organizatorzy udekorowali go święcącymi lampkami i balonami, a w środku bawi się około 60 osób, które wcześniej wykupiły wejściówki. Wśród nich jest Wanda Kamińska, która specjalnie na sylwestra przyjechała z Ełku, ale kiedyś mieszkała w Łodzi.

Cały artykuł dostępny jest na stronie internetowej DZIENNIKA ŁÓDZKIEGO. 31.12.2015

Last modified on piątek, 01 styczeń 2016 16:23
Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments