Zaloguj Zarejestruj

Radio Łódź. "Zakończył się drugi dzień Ogólnopolskiego Zjazdu Stowarzyszeń Miłośników Komunikacji Miejskiej"

- Podczas spotkania dyskutowano m.in. o zabytkach komunikacji publicznej. Drugiego dnia zjazdu zwiedzano także ciekawe miejsca w Łodzi - możemy przeczytać na stronie Radia Łódź.

Zdaniem Jakuba Tarki z Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi, dzięki takim wydarzeniom można dowiedzieć się, co wyróżnia nasze miasto spośród innych w Polsce. - Dzięki takim wydarzeniom można dowiedzieć się, co wyróżnia nasze miasto spośród innych w Polsce - mówi Jakub Tarka z Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi.

Cały materiał dostępny jest na stronie internetowej RADIA ŁÓDŹ. 04.09.2021

Last modified on wtorek, 07 wrzesień 2021 20:38
Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments