Zaloguj Zarejestruj
Radio Łódź. "Urodziny Klubu Miłośników Starych Tramwajów" Daniel Siwak

Radio Łódź. "Urodziny Klubu Miłośników Starych Tramwajów"

- Czwarta i ostatnia wycieczka tramwajowa z przewodnikiem w ramach projektu "Historia Łodzi z okien tramwaju" ruszyła dziś o godz. 12 spod łódzkiego Muzeum Komunikacji Miejskiej przy ul. Wierzbowej 51 (...) Przejazd to okazja do świętowania 35. rocznicy utworzenia w Łodzi Klubu Miłośników Starych Tramwajów - możemy przeczytać na stronie Radia Łódź.

Przejazd "Szlakiem historii komunikacji miejskiej" jest realizowany dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi w ramach regrantingu i jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Wcześniej, o godz. 10 w świetlicy MPK-Łódź odbyła się część obchodów 35-lecia KMST, dostępna dla zaproszonych gości.

Cały artykuł dostępny jest na stronie internetowej jest na stronie internetowej RADIA ŁÓDŹ. 01.10.2016.

Last modified on niedziela, 02 październik 2016 16:53
Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments