Zaloguj Zarejestruj

Ekspress Ilustrowany. "Wolna środa i długi wakacyjny weekend. Co robić 15 sierpnia w Łodzi"

- Od środy w mieście znów tzw. długi weekend. Przez pięć dni łodzianie i turyści odwiedzający nasze miasto będą mogli korzystać z kilkudziesięciu różnych propozycji, głownie plenerowych. W sumie od środy do niedzieli w całym mieście odbędzie się kilkadziesiąt imprez plenerowych - możemy przeczytać na stronie Expressu Ilustrowanego.

W środę w starej zajezdni na Brusie będzie można oglądać kolekcję tramwajów pieczołowicie odnawianych przez Miłośników Starych Tramwajów. - Będzie można do nas dojechać tzw. kanciakiem, czyli tramwajem 803, który kursował po linii zgierskiej - mówi Wojciech Źródlak z Klubu Miłośników Starych Tramwajów. - Będzie kursował z placu Wolności, kursy będą bezpłatne.

Cały artykuł dostępny jest na stronie internetowej EXPRESSU ILUSTROWANEGO. 14.08.2018

Last modified on sobota, 18 sierpień 2018 00:17
Daniel Siwak

W latach 2012-2015 sekretarz KMST i koordynator ekipy organizacyjnej Zajezdni Muzealnej Brus. Od 2016 przewodnik po muzealnym obiekcie. Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją. Współtworzy serwis kmst.pl oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl.

Login to post comments