Zaloguj Zarejestruj

XI Ogólnopolski Zjazd Kolekcjonerów Biletów

Dnia 14 kwietnia 2012 roku w murach Muzeum Komunikacji Miejskiej odbędzie się Ogólnopolski Zjazd Kolekcjonerów Biletów. Kolekcjonerzy z Łodzi i całej Polski spotkają się już po raz jedenasty w ogóle, a po raz dziesiąty w naszym mieście. Zjazdowi, organizowanemu we współpracy z Klubem Miłośników Starych Tramwajów, towarzyszyć będzie giełda, podczas której będzie można kupić lub sprzedać bilety jednorazowe lub okresowe z rozmaitych miast i różnych epok.

Tegoroczny Zjazd odbędzie się w ostatnich miesiącach obowiązywania papierowych migawek w Łodzi, które z dniem 1 czerwca zostaną zastąpione elektronicznymi MIGAWKAMI. Zachęcamy do zabrania na Zjazd różnych łódzkich migawek, bowiem będzie to świetna okazja do podsumowania i uzupełnienia kolekcji.

Zjazd odbędzie się w godzinach 8-14 w Muzeum Komunikacji Miejskiej MPK-Łódź przy ul. Wierzbowej 51. Cena stolika to 6,00 zł, bilety dla zwiedzających zaś kosztować będą 2,40 zł (normalny) i 1,20 zł (ulgowy). Rezerwacji dokonać można telefonicznie (numer 42 / 672-12-07) lub za pomocą e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zgłoszenia przyjmowane są do 12 kwietnia. Ilość miejsc ograniczona.

Login to post comments