Zaloguj Zarejestruj

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2010

16 września rozpoczyna się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dwoma plakatami promocyjnymi - jeden ze spisem imprez, a drugi zawierający informacje o grze miejskiej "Pożeracze czasu". Mamy nadzieję, że gra zainteresuje również osoby nie zajmujące się na co dzień komunikacją miejską, a lubiące aktywnie spędzać czas.

Już w czwartek (16.09.10) zapraszamy na Dzień Otwarty Muzeum, w sobotę na Giełdę biletów i pamiątek a w niedzielę na zwiedzanie zajezdni Telefoniczna (zapisy, zob. plakat). Przypominamy również o corocznym konkursie na najciekawszą pamiątkę związaną z komunikacją miejską! Ciekawe przedmioty zgłaszać można w Muzeum Komunikacji Miejskiej (Wierzbowa 51).

Ponadto informujemy, iż przez cały tydzień (16-22.09) kursować będzie linia H1 obsługiwana przez wagon Sanok Tomka Adamkiewicza. Trasa: Radiostacja - Zdrowie, zabytek spotkamy w godzinach 14:00-18:00.

Zapraszamy!

Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments