KMST zaprasza na Sylwester 2016/2017 w tramwaju

Prawdziwą tradycją stało się już świętowanie nowego roku w mobilnej sali balowej. Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi zaprasza na Sylwestra 2015/2016 w tramwaju. Liczba uczestników jest ograniczona, także kto pierwszy, ten lepszy.

Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi ma przyjemność zaprosić do nietypowego spędzenia sylwestrowej nocy. Miejscem zabawy będzie całe miasto, a przemierzać je będziemy zabytkowym wagonem Konstal 803N z 1973 roku. Zapewniamy niebanalny "lokal", muzykę i ogrzewanie. Jedzenie, napoje i fajerwerki każdu uczestnik zapewnia we własnym zakresie.

Wstęp to koszt 30 zł, płatne po wejściu w wagonie
Start: 22:00, plac Wolności (okolice przystanku autobusowego)

Aby zarezerwować miejsce wypełnij formularz rejestracyjny

Prosimy Cię w nim o dane kontaktowe, a także informację ile osób wraz z Tobą dołączy do wydarzenia. Spiesz się!!! Liczba miejsc jest ograniczonaPamiętaj, aby by powiadomić KMST jeśli zmieniła się liczba osób, które będą Ci towarzyszyć, albo zrezygnujesz z udziału. 

Impreza odbędzie się przy minimum 30 zarejestrowanych osobach. Niezarejestrowanych oczywiście nie zostawimy, jeśli tylko będą wolne miejsca. 

Chcesz wiedzieć co na Ciebie czeka? Tak Dziennik Łódzki relacjonował jedną z poprzednich edycji: Sylwester w łódzkim tramwaju, czyli "Parówką" w 2015 rok [ZDJĘCIA]. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments