Zaloguj Zarejestruj

XVI Ogólnopolski Zjazd Kolekcjonerów Biletów w Łodzi

Już 1 kwietnia (sobota) Łódź ponownie stanie się mekką polskich kolekcjonerów biletów. Tego dnia odbędzie się XVI Ogólnopolski Zjazd Kolekcjonerów Biletów.

Kwietniowa giełda będzie już szesnastą edycją wydarzenia, a piętnastą zorganizowaną w Łodzi. Giełda od samego początku jest oranizowana wspólnie przez Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi oraz Muzeum Komunikacji Miejskiej MPK Łódź. To właśnie muzeum po raz kolejny będzie gośicić kolekcjonerów z całej Polski. Tym razem motywem przewodnim będą bilety z błędami, przejęzyczeniami i innymi nietypowymi nadrukami. Wszystko w kontekście przypadającego na ten dzień prima aprilis.

Giełda odbywać się będzie w siedzibie Muzeum przy ul. Wierzbowej 51. Bilety wstępu kosztować będą 1,20 zł (ulgowy) i 2,40 (normalny). Wystawcy mogą dokonać rezerwacji stolika w cenie 6 zł. W tym celu należy skontaktować się z Muzeum pod numerem telefonu 42 672-12-07, bądź pisząc na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia są przyjmowane do czwartku, 30 marca. Liczba stolików jest ograniczona.

Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments