Zaloguj Zarejestruj

KMST zaprasza na sylwestra 2017-2018

Prawdziwą tradycją stało się już świętowanie nowego roku w mobilnej sali balowej. Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi zaprasza na Sylwestra 2017/2018 w tramwaju. Liczba uczestników jest ograniczona, także decyduje kolejność zgłoszeń.

Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi ma przyjemność zaprosić do nietypowego spędzenia sylwestrowej nocy. Miejscem zabawy będzie całe miasto, a przemierzać je będziemy zabytkowym wagonem Konstal 803N z 1973 roku. Zapewniamy niebanalny "lokal", muzykę i ogrzewanie. Jedzenie, napoje i fajerwerki każdy uczestnik zapewnia we własnym zakresie.

Start: 22.00, plac Wolności (okolice przystanku autobusowego)
Składka na uruchomienie tramwaju: 35 zł/os 

>> Aby zarezerwować miejsce wypełnij formularz rejestracyjny <<

Prosimy Cię w nim o dane kontaktowe, a także informację ile osób wraz z Tobą dołączy do wydarzenia. Spiesz się! Liczba miejsc jest ograniczona. Pamiętaj, aby by powiadomić KMST jeśli zmieniła się liczba osób, które będą Ci towarzyszyć, albo zrezygnujesz z udziału.

Impreza odbędzie się przy minimum 30 zarejestrowanych osobach. Niezarejestrowanych oczywiście nie zostawimy, jeśli tylko będą wolne miejsca.

Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments