Zmiany w terminach lipcowych "drzwi otwartych" w Zajezdni Muzealnej Brus

Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi informuje, że nastąpi zmiana w terminie "drzwi otwartych", które organizowane są w tym sezonie w Zajezdni Muzealnej Brus. Dotyczy to zwiedzania obiektu w lipcu.

Termin lipcowych drzwi otwartych powiązany był zawsze z obchodami święta naszego miasta. Historyczna zajezdnia przy ulicy Konstantynowskiej z tej okazji była dostępna dla łodzian i turystów, chcących poznać komunikacyjną historię Łodzi. W związku z przesunięciem miejskich obchodów 593. Urodzin Łodzi, termin 23 i 24 lipca staje się nieaktualny.

Lipcowa możliwość zwiedzania powiązana z tym wydarzeniem została wyznaczona na ostatni weekend miesiąca, czyli na 30 i 31 lipca (sobota i niedziela). Przepraszamy za zmianę i zapraszamy do odwiedzenia przyszłego muzeum transportu w nowym terminie.

Bieżące informacje o wydarzeniach znaleźć można na stronie: kmst.pl/aktualnosci/dzieje-sie-na-brusie. Informacje o Zajezdni Muzealnej Brus znaleźć można na stronie: kmst.pl/zajezdniabrus.

 

Rafał Mateja

Wieloletni skarbnik, ale również pomysłodawca wielu inicjatyw i akcji w stowarzyszeniu. Pełen pomysłów, na co dzień fotograf z zamiłowania i podróżnik. Wykorzystuje czas w pełni i nie traci życia na nudę. I choć kalkuluje i pilnuje funduszy, z pewnością jest duszą towarzystwa.

Website: gotoworks.net
Login to post comments