Zaloguj Zarejestruj
Nowości w Zajezdni Muzealnej Brus. Toalety dla zwiedzających już gotowe Katarzyna Bilska

Nowości w Zajezdni Muzealnej Brus. Toalety dla zwiedzających już gotowe

Na początku kwietnia zakończyły się ostatnie prace w budynku toalet w Zajezdni Muzealnej Brus. Zwiedzający mogli skorzystać z wyremontowanych sanitariatów już 8 kwietnia podczas pierwszych drzwi otwartych przyszłego muzeum komunikacji miejskiej.

Generalny remont budynku toalet został zgłoszony przez członków Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi jako propozycja zadania w Budżecie Obywatelskim na rok 2017. Projekt został wybrany głosami mieszkańców Złotna. Jego realizacją zajął się Zarząd Lokali Miejskich.

Główne prace remontowe zostały zrealizowane na jesieni 2017 roku. Wymieniono wówczas wszystkie muszle klozetowe, umywalki i krany, odświeżono drzwi i okna, zamontowano nowe przegrody kabin i podgrzewacze wody. Na ścianach i podłodze pojawiły się kafelki. Ekipa remontowa zakończyła pracę w grudniu, a w kolejnych miesiącach trwały ostatnie prace wykonywane przez Zarząd Lokali Miejskich.

Remont toalet rozwiązał jeden z poważniejszych problemów obsługi gości Zajezdni Muzealnej Brus, a także jest dowodem na to, że mieszkańcy Łodzi żywo interesują się losami obiektu. Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy.

ROK 2018 ROKIEM KOMUNIKACYJNYCH ROCZNIC

jubigraf2018

Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments