Zaloguj Zarejestruj

Bardzo dobry początek sezonu 2018 w Zajezdni Muzealnej Brus

Ogromną popularnością cieszyły się pierwsze w 2018 roku drzwi otwarte w Zajezdni Muzealnej Brus. Znajdujący się pod opieką Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi obiekt odwiedziło blisko 1,2 tys. osób.

Jednym z elementów 120-lecia komunikacji miejskiej w Łodzi jest skromny jubileusz Zajezdni Muzealnej Brus, która od pięciu lat funkcjonuje jako placówka kulturalna. Mimo ugruntowanej pozycji w świadomości mieszkańców Łodzi, obiekt wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Udowodniła to frekwencja 8 kwietnia, kiedy zaledwie w ciągu czterech godzin obiekt odwiedziło blisko 1200 osób.

Przy KOnstantynowskiej 115 odwiedzający mogli tradycyjnie zwiedzić zabytkowe tramwaje i autobusy. Dodatkową atrakcją było stoisko MPK Łódź, a w nim możliwość zakręcenia komunikacyjnym kołem fortuny i zdobycia transportowych upominków. Na Brus można było również dojechać klubową linią specjalną S1, obsługiwaną wagonem typu 803N.

Kolejne dni otwarte zaplanowane są na 1 maja (wtorek) i 3 maja (czwartek). Terminy wszystkich drzwi otwartych w sezonie 2018 dostępne są w zakładce ZWIEDZANIE. Serdecznie zapraszamy!

ROK 2018 ROKIEM KOMUNIKACYJNYCH ROCZNIC

jubigraf2018

Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments