Zaloguj Zarejestruj
Zajezdnia Muzealna Brus Turystyczną Ikoną Łodzi? Zagłosuj! Bartłomiej Rakowski

Zajezdnia Muzealna Brus Turystyczną Ikoną Łodzi? Zagłosuj!

Z okazji Światowego Dnia Turystyki łódzki magistrat zapytał mieszkańców o Turystyczną Ikonę Łodzi. Pośród licznych propozycji znalazła się także Zajezdnia Muzealna Brus, która walczy o ten nietypowy tytuł.

Zajezdnia Muzealna Brus, którą odwiedza rocznie kilka tysięcy osób przyciąga swoją ofertą coraz więcej nowych sympatyków. Każde drzwi otwarte cieszą się dużą popularnością pośród zwiedzających, nie tylko z samej Łodzi, ale także z innych miast Polski.

Dzięki głosowaniu na Turystyczną Ikonę Łodzi obiekt przy Konstantynowskiej 115 ma szansę stać się jeszcze bardziej rozpoznawalnym miejscem na turystycznej mapie Łodzi. Szczególnie, że w przyszłym roku będziemy obchodzić 110. rocznicę powstania zajezdni.

Żeby pomóc, wystarczy oddać swój głos na stronie VOX POPULI. Zajezdnia Muzealna Brus to ostatnia pozycja z listy wśród wymienionych instytucji i miejsc. Głosować można do środy, 23 października włącznie.

Zwycięzca konkursu otrzyma pakiet w wysokości pięćdziesięciu tysięcy złotych do wykorzystania na kampanię promocyjną w przyszłym sezonie turystycznym.

Współpraca: Piotr Domański

Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments