Zaloguj Zarejestruj
TVP 3 Łódź. "Gdzie w Sylwestra? Najczęściej u siebie" Daniel Siwak

TVP 3 Łódź. "Gdzie w Sylwestra? Najczęściej u siebie"

- Najczęściej kameralnie, w domu. Tak mieszkańcy łódzkiego witali Nowy Rok. Były też imprezy plenerowe jak w Łodzi czy Sieradzu, a oprócz tradycyjnych balów sylwestrowych czy imprez klubowych część osób wybrała kulturę - kino lub teatr. Chyba najbardziej oryginalny był Sylwester w... zabytkowym tramwaju - dowiadujemy się z materiału Telewizji Polskiej.

Konstal 803N z 1973 roku wyruszył z pl. Wolności i pojechał w sylwestrowe tournee po Łodzi tuż po 22. To propozycja łódzkiego Klubu Miłośników Starych Tramwajów, który imprezę organizuje już po raz trzeci. W zabytkowym tramwaju bawiło się kilkadziesiąt osób. Nie brakowało muzyki i balonów. Każdy zapewnił sobie prowiant na drogę.

Cały materiał dostępny jest na stronie internetowej TVP 3 ŁÓDŹ. 01.01.2016.

Last modified on piątek, 01 styczeń 2016 18:04
Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments