Zaloguj Zarejestruj
Radio Eska. "Więcej wycieczek po Zajezdni Muzealnej Brus" Daniel Siwak

Radio Eska. "Więcej wycieczek po Zajezdni Muzealnej Brus"

- W tym roku Zajezdnia Muzealna na Brusie rozpoczęła sezon nieco wcześniej, bo wraz z końcem lutego i jak zapowiada Klub Miłośników Starych Tramwajów (KMST) - przyśpiesza nieco tempo. Wycieczki po zajezdni na Brusie cieszą się dużą popularnością wśród łodzian, dlatego w tym roku będzie ich... o wiele więcej - możemy przeczytać na stronie Radia Eska Łódź.

Sezon zostanie wydłużony, dzięki czemu przewidziano nie 8, lecz 12 terminów dni otwartych. Jak czytamy na stronie Klubu Miłośników Starych Tramwajów, "dodatkowe możliwości spotkania z historią łódzkiej komunikacji miejskiej będą między innymi 1 maja (niedziela), 14 sierpnia (niedziela) czy 11 listopada (piątek)". Co ucieszy bywalców zajezdni na Brusie, w tym sezonie do oglądania będą nowe eksponaty. Zbiory wzbogaciły się bowiem o Ikarusa 280.70E i Mercedesa O405N2.

Cały artykuł dostępny jest na stronie internetowej RADIA ESKA ŁÓDŹ. 28.03.2016

Last modified on sobota, 16 kwiecień 2016 20:46
Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments