Zaloguj Zarejestruj

Radio Łódź. "Rajd 'Miłośnicy starych tramwajów stawili się licznie w łódzkiej zajezdni"

- Na co dzień zamknięte muzeum po raz kolejny otworzyło swoje drzwi dla wszystkich chętnych, którzy chcieli zobaczyć ponad 30 zgromadzonych tam tramwajów i pojazdów, które dawniej woziły łodzian - możemy przeczytać na stronie Radia Łódź.

Zajezdnia Muzealna Brus, w długi majowy weekend, świętowała swoją 5 rocznicę powstania. Z tej okazji otwarto kilka nowych wystaw - między innymi stałych tablic informacyjnych. Klub Miłośników Starych Tramwajów, który opiekuje się zajezdnią na Brusie ma nadzieję, że w niedługim czasie uda się w tym miejscu otworzyć regularne muzeum, jednak na to potrzeba jest sporo pieniędzy.

Cała fotogaleria dostępna jest na stronie internetowej RADIA ŁÓDŹ. 03.05.2018

Last modified on poniedziałek, 25 czerwiec 2018 20:34
Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments