Zaloguj Zarejestruj

Ekspress Ilustrowany: "Będą żegnać się z tramwajem linii 41 kursującym z Łodzi do Pabianic"

- Pierwotnie, jak deklarował wykonawca, pierwsze prace rozbiórkowe związane z modernizacją linii tramwajowej numer 41 miały ruszyć w połowie listopada - możemy przeczytać na stronie Expressu Ilustrowanego.

Jednak na stronie wydarzenia, jakim jest pożegnanie z pabianickim tramwajem "Linia 41 - jeszcze tu wrócę!", które organizuje Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi, czytamy: "W grudniu 2019 roku rozpocznie się jej wielka modernizacja". Możliwe, że tak właśnie będzie. Dziś odbędzie się spotkanie przedstawicieli Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi z przedstawicielami Urzędu Miejskiego w Pabianicach, na którym ustalone zostaną szczegóły. Będą rozmawiać m.in. o komunikacji zastępczej, która ma kursować w czasie zawieszenia tramwaju linii 41.

Cały artykuł dostępny jest na stronie internetowej EXPRESSILUSTROWANY.PL. 06.11.2019

Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments