Zaloguj Zarejestruj

Życie Pabianic. "Z pompą pożegnamy tramwaj 41"

- Dwudniową imprezę przygotuje nam Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi. Atrakcje czekają nas w najbliższy weekend - możemy przeczytac na stronie Życia Pabianic.

23 listopada (sobota) o godz. 10.15 z placu Niepodległości w Łodzi do krańcówki przy ul. Wiejskiej w Pabianicach wyruszy specjalny kurs. Pasażerowie otrzymają również wyjątkowy bilet na przejazd. Będzie to specjalna edycja. Bilety będą rozdawane do wyczerpania nakładu. Przejazd będzie bezpłatny.

- W trakcie blisko godzinnego przejazdu o historii tej konkretnej trasy opowie łódzki przewodnik. Dzięki realizacji projektu chcemy przybliżyć historię linii 41. To ważny element w krajobrazie naszego województwa – mówi Konrad Palusiński, prezes zarządu klubu. - Chcemy pokazać komunikację tramwajową jako efektywny i przyjazny środowisku środek transportu.

Cały artykuł dostępny jest na stronie internetowej ŻYCIEPABIANIC.PL. 22.11.2019

Last modified on wtorek, 19 maj 2020 05:25
Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments