×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gotoworks/domains/kmst.pl/public_html/images/31122014_sylwester2015.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/31122014_sylwester2015

Szukacie oryginalnego sposobu na spędzenie Sylwestra? KMST zaprasza na powitanie 2016 roku w tramwaju. Szukacie oryginalnego sposobu na spędzenie Sylwestra? KMST zaprasza na powitanie 2016 roku w tramwaju.

KMST zaprasza na Sylwester 2015/2016 w tramwaju

Prawdziwą tradycją stało się już świętowanie nowego roku w mobilnej sali balowej. Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi zaprasza na Sylwestra 2015/2016 w tramwaju. Liczba uczestników jest ograniczona, także kto pierwszy, ten lepszy.

Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi ma przyjemność zaprosić do nietypowego spędzenia sylwestrowej nocy. Miejscem zabawy będzie całe miasto, a przemierzać je będziemy zabytkowym wagonem Konstal 803N z 1973 roku. Zapewniamy niebanalny "lokal", muzykę i ogrzewanie. Jedzenie, napoje i fajerwerki każdu uczestnik zapewnia we własnym zakresie.

Wstęp to koszt 30 zł, płatne po wejściu w wagonie
Start: 22:00, plac Wolności (okolice przystanku autobusowego)

Aby zarezerwować miejsce wypełnij formularz rejestracyjny

Prosimy Cię w nim o dane kontaktowe, a także informację ile osób wraz z Tobą dołączy do wydarzenia. Spiesz się!!! Liczba miejsc jest ograniczonaPamiętaj, aby by powiadomić KMST jeśli zmieniła się liczba osób, które będą Ci towarzyszyć, albo zrezygnujesz z udziału.

Chcesz wiedzieć co na Ciebie czeka? Tak Dziennik Łódzki relacjonował ubiegłoroczny przejazd: Sylwester w łódzkim tramwaju, czyli "Parówką" w 2015 rok [ZDJĘCIA]. Serdecznie zapraszamy!!!

Poniżej kilka zdjęć z ubiegłego roku od naszego klubowego fotografa:

{gallery}31122014_sylwester2015{/gallery}

Rafał Mateja

Wieloletni skarbnik, ale również pomysłodawca wielu inicjatyw i akcji w stowarzyszeniu. Pełen pomysłów, na co dzień fotograf z zamiłowania i podróżnik. Wykorzystuje czas w pełni i nie traci życia na nudę. I choć kalkuluje i pilnuje funduszy, z pewnością jest duszą towarzystwa.

Website: gotoworks.net
Login to post comments