KMST zaprasza na Sylwester 2019/2020 w tramwaju Maciej Zieliński

KMST zaprasza na Sylwester 2019/2020 w tramwaju

Świętowanie nowego roku w mobilnej sali balowej? Jeśli nie macie pomysłu na spędzenie tego wyjątkowego czasu Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi zaprasza na Sylwestra 2019/2020 w tramwaju. Liczba uczestników jest ograniczona, także kto pierwszy, ten lepszy.

Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi zaprasza do nietypowego spędzenia sylwestrowej nocy. Miejscem zabawy będzie całe miasto, a przemierzać je będziemy historycznym wagonem Düwag GT6 nr 805 z 1963 roku. Zewnętrzna renowacja została sfinansowana ze środków, które przekazali Państwo w ramach 1 procenta. Zapewniamy niebanalny "lokal", muzykę i ogrzewanie. Jedzenie, napoje każdu uczestnik zapewnia we własnym zakresie.

Start: 22.00, plac Wolności (okolice przystanku autobusowego)
Składka na uruchomienie tramwaju: 35 zł/osoba (płatne tylko gotówką)

Rejestracja odbywa się droga internetową poprzez formularz: https://forms.gle/7Ak1WYEoNMvHWdUaA.
W formularzu należy wpisać dane kontaktowe, a także informację ile osób dołączy do wydarzenia wraz ze zgłaszającym. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Impreza odbędzie się przy minimum 30 zarejestrowanych osobach. Niezarejestrowanych oczywiście nie zostawimy, jeśli tylko będą wolne miejsca.

Jak było w poprzednim roku? Tak naszą imprezę relacjonowali: TVN24, TVP Łódź oraz Polsat News.

 

Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 i 2018-2021 sekretarz stowarzyszenia.

Login to post comments