Zaloguj Zarejestruj

TVP 3 Łódź. "Sylwester w tramwaju, goście przyjechali nawet z zagranicy"

- Jedni wybierają bale, drudzy wyjazdy na narty, jeszcze inni prywatki. W Łodzi można jednak spędzić sylwestra zupełnie inaczej, bo na balu w tramwaju - dowiadujemy się z materiału Telewizji Polskiej.

Taki Sylwester to zasługa pasjonatów, którzy od lat opiekują się tramwajowymi staruszkami. - My wpadliśmy jako klub na pomysł aby zrobić coś nowego, czego nie było do tej pory, czyli sylwester w tramwaju. Jest to mobilna sala balowa, przemierzamy łódzkie szlaki torowisk, wyjeżdżamy poza miasta. Można zwiedzić z nami Łódź i przy okazji poznać historię tramwajów, no i świetnie się pobawić - tłumaczy Karol Janczak z Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi.

Cały materiał dostępny jest na stronie internetowej TVP 3 ŁÓDŹ. 31.12.2018.

Last modified on środa, 09 styczeń 2019 15:50
Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments