Zaloguj Zarejestruj

Ekspress Ilustrowany. "Wolna środa i długi wakacyjny weekend. Co robić 15 sierpnia w Łodzi"

- Od środy w mieście znów tzw. długi weekend. Przez pięć dni łodzianie i turyści odwiedzający nasze miasto będą mogli korzystać z kilkudziesięciu różnych propozycji, głownie plenerowych. W sumie od środy do niedzieli w całym mieście odbędzie się kilkadziesiąt imprez plenerowych - możemy przeczytać na stronie Expressu Ilustrowanego.

W środę w starej zajezdni na Brusie będzie można oglądać kolekcję tramwajów pieczołowicie odnawianych przez Miłośników Starych Tramwajów. - Będzie można do nas dojechać tzw. kanciakiem, czyli tramwajem 803, który kursował po linii zgierskiej - mówi Wojciech Źródlak z Klubu Miłośników Starych Tramwajów. - Będzie kursował z placu Wolności, kursy będą bezpłatne.

Cały artykuł dostępny jest na stronie internetowej EXPRESSU ILUSTROWANEGO. 14.08.2018

Last modified on sobota, 06 październik 2018 18:05
Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments